:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)

Join the forum, it's quick and easy

:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)
:: Misel Gvozdenovic official site ::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Veliki Brat - Big Brother

+3
AjrinLuV
TheCyrusOne
Darkness Seeker
7 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Veliki Brat - Big Brother Empty Veliki Brat - Big Brother Pet Jul 09, 2010 2:23 am

Darkness Seeker

Darkness Seeker
Tek registrovan/a
Tek registrovan/a

[You must be registered and logged in to see this image.]

Veliki Brat je televizijska emisija koja je samo dve godine nakon prvog emitovanja 1999. godine, osvojila milijarde gledalaca širom sveta. U pitanju je veoma zahtevan televizijski format, kako produkciono tako i organizaciono. Gledaoci Velikog Brata imaju utisak da se život u kući odvija sam od sebe, ne sluteći pri tom, da iza “kulisa” stoji više od 150 ljudi.
Veliki Brat se zasniva na sledećim principima:
• Povratak osnovnim ljudskim nagonima
• Ukućani ne dobijaju nikakve informacije iz spoljašnjeg sveta
• Ukućani su potpuno odsečeni od prijatelja, porodice i dragih osoba
• Dvanaest potpunih stranaca se udružuje kako bi stvorili jedinstvenu zajednicu
• Sve što se događa u kući i bašti snima se 24 sata dnevno
• Postupkom nominovanja/glasanja ukućani se izbacuju iz kuće
• Nagrada je novčana i iznosi 100.000 evra u dinarskoj protivvrednosti po srednjem kursu NBS na dan završetka serijala Veliki Brat 2006

Veliki Brat ukućanima nalaže da se pridržavaju određenih pravila, a njihovo kršenje može značiti da će ukućan biti zamoljen da smesta napusti kuću.

Sezona 1 - 2006 -Ivan Ljuba
VIP Sezona 1 - 2007 - Saša Ćurčić
Sezona 2 - 2007 - NEMA POBEDNIKA
VIP Sezona 2 - 2008 - Mimi Đurović
VIP All Stars - 2009 - Miroslav "Miki" Đuričić
Sezona 3 - 2009 - Vladimir Arsić Arsa
VIP Sezona 4 - 2010 - Milan Marić
Sezona 4 - 2010 - USKORO!


Promo za 4. VIP sezonu

2Veliki Brat - Big Brother Empty Re: Veliki Brat - Big Brother Pon Jul 19, 2010 8:19 am

TheCyrusOne

TheCyrusOne
Prvi koraci
Prvi koraci

Xm ok je, bolje u svakom slucaju od farme, mada su mi se zgadili takvi show-i xD

3Veliki Brat - Big Brother Empty Re: Veliki Brat - Big Brother Pon Jul 19, 2010 8:20 am

AjrinLuV

AjrinLuV
Novajlija
Novajlija

gledala sam, ali uzas je

http://www.gossipforum.org

4Veliki Brat - Big Brother Empty Re: Veliki Brat - Big Brother Pon Jul 19, 2010 8:21 am

Suzy

Suzy
Novajlija
Novajlija

Gledala sam možda 30% od svih ne znam koliko sezona i smučilo mi se,zaista.

5Veliki Brat - Big Brother Empty Re: Veliki Brat - Big Brother Uto Jul 20, 2010 4:37 pm

MISA

MISA
MG mini fan
MG mini fan

Gledam kada ima...Ali samo izbacivanje..

6Veliki Brat - Big Brother Empty Re: Veliki Brat - Big Brother Sre Jul 28, 2010 7:22 am

Minica

Minica
Novajlija
Novajlija

VIP velikog brata gledam redovno, a ovog obicnog ponekad :)

7Veliki Brat - Big Brother Empty Re: Veliki Brat - Big Brother Pon Avg 02, 2010 7:59 am

Stefy

Stefy
Tek registrovan/a
Tek registrovan/a

Po meni najbolji rijaliti šou. Jedva čekam 4. sezonu.

http://http//www.Elizabeth-Gutierrez.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Copyright © MiselGvozdenovicOfficial4um | Design by: *KeKaKeXy*[sahd] | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions