:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)

Join the forum, it's quick and easy

:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)
:: Misel Gvozdenovic official site ::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

True BLOOD

+2
AjrinLuV
Darkness Seeker
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1True BLOOD Empty True BLOOD Pet Jul 09, 2010 10:37 pm

Darkness Seeker

Darkness Seeker
Tek registrovan/a
Tek registrovan/a

[You must be registered and logged in to see this image.]

Prava krv (engl. True Blood) je američka televizijska dramska serija iz 2008. Scenarista i režiser serije je Alan Bol a serija je zasnovana na romanima Šarlin Haris. Glavne uloge tumače Ana Pakvin, Stiven Mojer, Sem Tramel, Rutina Vezli, Nelsan Elis, Rajan Kvonten, Kris Bauer i Džim Parak. Serija je snimljena u produkciji kablovske mreže HBO i u Sjedinjenim Američkim Državama premijerno je prikazana 7. septembra 2008.. Serija prati život vampira i ljudi u Bon Tempsu, izmišljenom gradu u Luizijani.

Zanimljivo je da je serija počela da se prikazuje 6. februara 2009. i u Srbiji na HBO kablovskom kanalu što je nekoliko meseci ranije od najavljene premijere u Velikoj Britaniji.

Prava krv je tokom prve sezone prikazivanja osvojila tri Zlatna globusa, pet Emija i dve nagrade Satelits advarsa.

Do sada su izašla dva serijala Prave krvi sa po 12 epizoda (ukupno 24 epizode). U toku je treća sezona.

Broj sezona: 3 (2008- )
Broj epizoda: 27
Status: Traje

2True BLOOD Empty Re: True BLOOD Pon Jul 19, 2010 6:06 am

AjrinLuV

AjrinLuV
Novajlija
Novajlija

Odgledala prvi sezonu, super je.

http://www.gossipforum.org

3True BLOOD Empty Re: True BLOOD Pon Jul 19, 2010 7:35 am

Suzy

Suzy
Novajlija
Novajlija

Nisam gledala,ali sam čula za ovo.

4True BLOOD Empty Re: True BLOOD Pon Jul 19, 2010 10:05 pm

Gagakoh

Gagakoh
Novajlija
Novajlija

Odgledao sam i ja prvu seznu! Odlicna je serija, :D

5True BLOOD Empty Re: True BLOOD Uto Jul 20, 2010 5:21 pm

MISA

MISA
MG mini fan
MG mini fan

Prvi put čujem

6True BLOOD Empty Re: True BLOOD Sre Jul 28, 2010 6:24 am

Minica

Minica
Novajlija
Novajlija

Gledam na fox lajfu kad stignem, i ok je. :D

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Copyright © MiselGvozdenovicOfficial4um | Design by: *KeKaKeXy*[sahd] | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions