:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)

Join the forum, it's quick and easy

:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)
:: Misel Gvozdenovic official site ::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Balkan Party

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Balkan Party Empty Balkan Party Pet Jul 09, 2010 11:14 pm

Darkness Seeker

Darkness Seeker
Tek registrovan/a
Tek registrovan/a

[You must be registered and logged in to see this image.]

Voditeljka Jelena Bačić Alimpić nam na 'Balkan party' dovodi uvek dva stalna gosta, koja će biti prisutna tokom čitave emisije, a još dva ili tri će se smenjivati. Emisija se bavi raznim popularnim temama iz atraktivnih oblasti poput: muzike, kulture, medicine, psihologije, sporta itd. Gosti su primereni temama koje ona obrađuje. Dve stalne rubrike emisije su: "Promeni me" i "I to je život". "Promeni me" je rubrika u kojoj će čitav tim stručnjaka (plastičnih hirurga, stomatologa, doktora iz raznih oblasti medecine, kozmetičara, frizera...) promeniti život onima koji ne mogu kvalitetno da ga žive zbog svojih fizičkih nedostataka. Dakle, pratićemo promene nekolicine ljudi koji žele da im se život promeni. "I to je život" je rubrika o obično-neobičnim ljudima. Zabeležićemo neobične životne priče, neobične događaje ili pojave. U studiju će biti prisutan i bend koji će gledaoce uvoditi u zabavno - kolažni deo emisije.

Kanal: RTV Pink

[You must be registered and logged in to see this image.]

2Balkan Party Empty Re: Balkan Party Pon Jul 19, 2010 8:30 am

TheCyrusOne

TheCyrusOne
Prvi koraci
Prvi koraci

Jedan veliki smor od emisije , barem meni, ne volim tu voditeljku... smara me. svaki drugi dan balkan party omg.

3Balkan Party Empty Re: Balkan Party Pon Jul 19, 2010 8:31 am

AjrinLuV

AjrinLuV
Novajlija
Novajlija

vestacki se smeje
ne volim uopste

http://www.gossipforum.org

4Balkan Party Empty Re: Balkan Party Pon Jul 19, 2010 8:41 am

Suzy

Suzy
Novajlija
Novajlija

Ne gledam,ne volim.....

5Balkan Party Empty Re: Balkan Party Uto Jul 20, 2010 5:15 pm

MISA

MISA
MG mini fan
MG mini fan

Ne gledam..

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Copyright © MiselGvozdenovicOfficial4um | Design by: *KeKaKeXy*[sahd] | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions