:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)

Join the forum, it's quick and easy

:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)
:: Misel Gvozdenovic official site ::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Mile Kitić

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Mile Kitić Empty Mile Kitić Čet Jul 15, 2010 1:19 pm

Milica

Milica
Srce kad poludi
Srce kad poludi

[You must be registered and logged in to see this image.]

Milojko Mile Kitić (rođen 1. januara, 1952. godine u selu Donji Cerani kod Dervente, SFRJ) je turbo-folk pevač.

U osnovnoj školi, Kitić je vodio muzičku sekciju u okviru koje je svirao kontrabas u tamburaškom orkestru škole.Maturirao je 15. maja, 1970. godine na saobraćajno-tehničkoj školi u Sarajevu.

Sa šesnaest godina je pesmom „U svijetu sam život ostavio“ pobedio na manifestaciji „Prvi glas Vogošca“

Nakon pevanja i sviranja u orkestrima „Prinčevi“ i „Mlade Sarajlije“, snimio je svoj prvi singl pod nazivom „Čija si ljubav“, u studiju Damjana Babića.

1983. godine je započeo turneju oko Sarajeva i Tuzle, nakon koje je objavio ploču „Čaša ljubavi“.

Kitić je danas oženjen Martom Savić. Ima ćerku Elenu kao i ćerku iz prvog braka Sanju.

Diskografija

* Moja slatka mala (1982)
* Jorgovani plavi (1983)
* Čaša Ljubavi (1984)
* Ja neću ljepšu (1985)
* Kockar (1986)
* Mogao sam biti car (1987)
* Što da ne? (1988)
* Osvetnik (1989)
* Stavi karte na sto (1990)
* Gledaj me u oči (1991)
* Ćao, Jelena (1992)
* Vuk samotnjak (1993)
* Moj sokole (1994)
* Okreni jastuk (1995)
* Ratnik za ljubav (1996)
* Ostaj ovde (1997)
* Do sreće daleko, do Boga visoko (1999)
* Tri života (2000)
* Zlato, srebro, dukati (2001)
* Plava ciganka (2002)
* Policijo, oprosti mi (2003)
* Zemljotres (album) (2004)
* Šampanjac (2005)
* Šanker (2008)

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Copyright © MiselGvozdenovicOfficial4um | Design by: *KeKaKeXy*[sahd] | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions