:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)

Join the forum, it's quick and easy

:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)
:: Misel Gvozdenovic official site ::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Charmed

+6
Veronica Sawyer
Gagakoh
Suzy
AjrinLuV
Vladimir
Darkness Seeker
10 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Charmed Empty Charmed Pet Jul 09, 2010 3:36 am

Darkness Seeker

Darkness Seeker
Tek registrovan/a
Tek registrovan/a

[You must be registered and logged in to see this image.]


Charmed je američka televizijska serija o tri fiktivne sestre veštice iz San Francisca, California, gde one koriste svoje moći u borbi protiv zla, te kako bi ispunile svoju sudbinu.


Priča:

Nakon smrti njihove bake, tri sestre, otkrivaju da potiču iz loze veštica i da su obdarene nadnaravnim moćima. I pojedinačno su veoma moćne vještice, a zajedno su The Charmed Ones- najmoćnije vještice svih vremena. Kada udruže svoje moći u Moć Trojstva (The Power Of Three) postaju nepobjedive. Njihova je sudbina da se bore protiv demona, vještaca i sila mraka, te da pomažu nedužnim.

Halliwell sestre su oduvijek bile "drugačije", ne samo od ostalih ljudi, nego i jedna od druge. Veoma su rano ostale bez majke, a otac ih je napustio još prije majčine smrti, pa ih je odgojila njihova baka Penelope "Penny" Halliwell u staroj viktorijanskoj kući, poznatoj kao Halliwell rezidencija. Prue je imala samo sedam godina kada im je majka umrla. Nakon majčine smrti naglo je odrasla i žrtvovala djetinjstvo da bi se brinula o svojim mlađim sestrama. Prue je razumna i ponosna mlada žena, ambiciozna i uspješna u svemu čega se prihvati. Pomalo je konzervativna, veoma zaštitnički nastrojena prema svojim sestrama i učinit će sve da ih zaštiti. Najmlađa sestra Phoebe je njena sušta suprotnost. Romantična, lakomislena, razigrana djevojka slobodnog duha, uvijek je dolazila u sukobe sa svojom najstarijom sestrom. Piper je, kao srednje dijete, redovno smirivala duhove između svojih sestara.

Nakon bakine smrti Phoebe je otišla u New York, ali se nakon nekog vremena vraća kući (u San Francisco). Prue baš nije oduševljena njenim povratkom jer se nisu rastale u prijateljskim odnosima. Roger, bivši Pruein zaručnik se potajno nabacivao Phoebe prije njenog odlaska, a kada ga je ona odbila, rekao je Prue da se Phoebe nabacivala njemu. Zato je Prue veoma sumnjičava i misli da se Phoebe vratila samo da bi prodala kuću. Piper naravno, oper smiruje "duhove" između sestara. Jedne olujne noći, Phoebe i Piper su se igrale sa starom pločom za prizivanje duhova i strelica je iznenada ispisala riječ tavan. Phoebe u avanturističkom raspoloženju odlazi na tavan i tamo pronalazi debelu, staru knjigu, sa neobičnim simbolom na koricama. Na prvoj stranici pročitala je čaroliju kojom je, ni ne znajući to, prizvala njihove moći. Čitajući dalje, saznala je da one zapravo potiču iz loze vještica. Njihova pra-baka Melinda Warren, započela je "Knjigu Sjena" (Book of Shadows) i imala je moći telekineze , smrzavanja vremena (i ljudi), i primanja vizija o budućim događajima. Prorekla da će za 300 godina njene pra-unuke biti tri najmoćnije vještice svih vremena The Charmed Ones. Najstarija sestra imat će moć telekineze, srednja moć smrzavanja vremena, a najmlađa će imati sposobnost da vidi budućnost.

Kada je Phoebe to rekla sestrama, obje su bile prilično skeptične- osobito Prue. Iako su Prue i Piper odbijale da povjeruju da su vještice i da imaju moći, razvoj događaja ih je naveo da prihvate i slijede svoju sudbinu. Piper je otkrila da je njen dečko Jeremy Burns ustvari vještac, i da želi da ih ubije da bi se domogao njihovih moći. Sestre su zajedno uspjele uništiti Jeremya i tu počinje priča o Halliwell vješticama/sestrama.


Uloge:

Shannen Doherty - Prudence "Prue" Halliwell (1998-2001)
Holly Marie Combs - Piper Sterley Halliwell (1998-2006)
Alyssa Milano - Phoebe Halliwell (1998-2006)
Brian Krause - Leo Wyatt (1998-2005)
Dorian Gregory - Darryl Morris (1998-2005)
Julian McMahon - Cole Turner (2000-2003)
Rose McGowan - Paige Matthews (2001-2006)
Drew Fuller - Chris Perry (2003-2004)
Kaley Cuoco - Billie Jenkins (2005-2006)

Broj sezona: 8 (1998-2006)
Broj epizoda: 178
Status: Završena


2Charmed Empty Re: Charmed Pon Jul 19, 2010 7:19 am

Vladimir

Vladimir
Prvi koraci
Prvi koraci

Najbolja serija ikad napravljena!

http://ivanaselakov.forumotion.com/

3Charmed Empty Re: Charmed Pon Jul 19, 2010 7:30 am

AjrinLuV

AjrinLuV
Novajlija
Novajlija

volim seriju :happy:

http://www.gossipforum.org

4Charmed Empty Re: Charmed Pon Jul 19, 2010 7:31 am

Suzy

Suzy
Novajlija
Novajlija

Gledala sam,i sad pogledan ponekad na Novoj ili PINK-u BH....Po meni je dosta dobro urađena serija...Piper najbolja....xD

5Charmed Empty Re: Charmed Pon Jul 19, 2010 10:11 pm

Gagakoh

Gagakoh
Novajlija
Novajlija

Jao, obozavam ih!! Imam sve sezone na kompu:)

6Charmed Empty Re: Charmed Uto Jul 20, 2010 6:00 am

Vladimir

Vladimir
Prvi koraci
Prvi koraci

i jaaaa :)))

http://ivanaselakov.forumotion.com/

7Charmed Empty Re: Charmed Uto Jul 20, 2010 6:06 am

Suzy

Suzy
Novajlija
Novajlija

Ja nemam ništa na kompu,jer mi se ne da da skupljam zilion serija po kompu,jer kad bih skidala jednu,morala bih njih zilion(fanatik sam što se serija tiče...xD)...pa onda jednostavno gledam kad naletim i tako....

Ali ih obožavam,zaista....Piper mi je uvek bila najbolja....

8Charmed Empty Re: Charmed Uto Jul 20, 2010 7:55 am

Veronica Sawyer

Veronica Sawyer
Prvi koraci
Prvi koraci

volela sam ih jako kad sam bila mladja, krala sam dedi bocice od lekova da pravim napitke i sve to
sada su mi ok, gledam kad naletim

http://poet-world.darkbb.com

9Charmed Empty Re: Charmed Uto Jul 20, 2010 5:16 pm

MISA

MISA
MG mini fan
MG mini fan

Super je..

10Charmed Empty Re: Charmed Sre Jul 28, 2010 6:29 am

Minica

Minica
Novajlija
Novajlija

Dobra je serija :)

11Charmed Empty Re: Charmed Pon Avg 02, 2010 6:44 am

Nensy

Nensy

Dobra serija,jedna od mojih omiljenih,odgledala sam sve sezone jedno pet puta,Fibbie najbolja... :-)

12Charmed Empty Re: Charmed Pon Avg 02, 2010 7:45 am

Stefy

Stefy
Tek registrovan/a
Tek registrovan/a

Super serija. Gledao sam dok se emitovala prvi put na FOX-u. Nisam gledao samo osmu sezonu jer mi je bila užasno smorna. Omiljene čarobnice su mi Piper i Prue.

http://http//www.Elizabeth-Gutierrez.com/

13Charmed Empty Re: Charmed Sre Avg 18, 2010 9:16 am

Vladimir

Vladimir
Prvi koraci
Prvi koraci

i sad se prikazuje na fox-u ;)

http://ivanaselakov.forumotion.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Copyright © MiselGvozdenovicOfficial4um | Design by: *KeKaKeXy*[sahd] | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions