:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)

Join the forum, it's quick and easy

:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)
:: Misel Gvozdenovic official site ::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Lud, zbunjen, normalan

+6
Gagakoh
Suzy
AjrinLuV
Chuck
Mini*WIRšLA
Kexy001[ami]
10 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Lud, zbunjen, normalan Empty Lud, zbunjen, normalan Sub Jul 17, 2010 8:55 am

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tri generacije muške porodice Fazlinovic žive u jednom stanu. Luckasti deda udovac, zbunjeni sin muzicar i pametni unuk student. Izet, Faruk i Damir, tri su generacije obitelji Fazlinovic. Svaki od njih sa specificnim generacijskim problemima koji se, s obzirom da žive u istom stanu, ispreplicu. <Ženska ruka> u njihovim životima je prostodušna kucna pomocnica Šefika. Njih cetvero cine dramaturšku okosnicu price u kojoj svatko, originalnošcu svoga karaktera, doprinosi zapletima i komicnim situacijama. Faruk (Izetov sin, a Damirov otac) je glazbeni producent i vlasnik privatnog studija . Studio ima dva
aposlenika; tajnicu Ivanu i tonca Dina. Njih dvoje (Ivana i Dino) su više od obicnih zaposlenika. Oni su gotovo kao dio obitelji sa svojim veoma preciznim dramaturškim zadacima u odnosu na obiteljske probleme obitelji Fazlinovic, ali jednako tako oni se pojavljuju i kao nosioci zasebnih prica koje su vezane za njihov privatni i profesionalni život.
U neposrednoj blizini studija je kafic. To je mjesto okupljanja svih likova. Kafic, naravno, ima vlasnike (Marija i Stjepan) i osoblje (Selma). Ni oni nisu tek usputni karakteri vec, nerijetko, nositelji citavih zasebnih prica koje, u pravilu, imaju svoju refleksiju na
Fazlinoviceve ili dogadaje u studiju. U svakoj epizodi pojavljuje se i citav niz epizodnih likova, nerijetko su to poznate javne licnosti u cameo ulogama.

2Lud, zbunjen, normalan Empty Re: Lud, zbunjen, normalan Pon Jul 19, 2010 5:31 am

Mini*WIRšLA

Mini*WIRšLA
Tek registrovan/a
Tek registrovan/a

bila je extra serija, dok se glumacka ekipa nije pocela raspadati

http://www.ladygagabalkan.com

3Lud, zbunjen, normalan Empty Re: Lud, zbunjen, normalan Pon Jul 19, 2010 6:05 am

Chuck

Chuck
Tek registrovan/a
Tek registrovan/a

To je i moje mišljenje.. Prije je bilo super.. Al sad nekako sve dosadnije, kad ih je dosta otišlo.

4Lud, zbunjen, normalan Empty Re: Lud, zbunjen, normalan Pon Jul 19, 2010 6:05 am

AjrinLuV

AjrinLuV
Novajlija
Novajlija

gledala sam nekoliko ep, ne dopada mi se, I think xD

http://www.gossipforum.org

5Lud, zbunjen, normalan Empty Re: Lud, zbunjen, normalan Pon Jul 19, 2010 7:29 am

Suzy

Suzy
Novajlija
Novajlija

Prve sezone bile su najbolje,i najsmešnije....Ove novije nisu ništa posebno...Dvojica umrla,pola glumaca je otišlo,a i ovi što su ostali...pih....scenario više nije toliko smešan...sve se scvodi na isto....

Ali uvek rado pogledam ona prva 2-3 DVD-a i tamo do neke 70. epizode ili slično....Dotad je i bilo nešto....

6Lud, zbunjen, normalan Empty Re: Lud, zbunjen, normalan Pon Jul 19, 2010 8:17 am

Mini*WIRšLA

Mini*WIRšLA
Tek registrovan/a
Tek registrovan/a

ma kod nas su je prestali emitirati jer je vise niko ne gleda

Sunce ti kalaisano XD

http://www.ladygagabalkan.com

7Lud, zbunjen, normalan Empty Re: Lud, zbunjen, normalan Pon Jul 19, 2010 8:19 am

Suzy

Suzy
Novajlija
Novajlija

Ja gledam na NOVOJ one starije epizode ili na RTS-u nekad...ali Šefika je nezamenljiva....najjači lik....I Izet ofc...

"Šefika,matere mi,ruka samo polet'la..."...xD

8Lud, zbunjen, normalan Empty Re: Lud, zbunjen, normalan Pon Jul 19, 2010 10:00 pm

Gagakoh

Gagakoh
Novajlija
Novajlija

Ja sam gledao desetak epizoda!I valjao se po podu! xDDD

Sunce ti kalaisano!! :D

9Lud, zbunjen, normalan Empty Re: Lud, zbunjen, normalan Pon Jul 19, 2010 10:10 pm

Suzy

Suzy
Novajlija
Novajlija

Jedna od najboljih scena:

Izet: "Sve životinje kad izlegu svoje mladunce hrane ih neko vrijeme i oni odoše,ptica izleže,ovi jedu,jedu-odoše.....Lavica rodi,sisaju,sisaju-odoše....SAMO JA K'O DA SAM GMAZA OTELIO! 50 GODINA MI IZ KUĆE NE IZLAZI!!!".....xaxaxaxxa

10Lud, zbunjen, normalan Empty Re: Lud, zbunjen, normalan Uto Jul 20, 2010 9:20 am

Neyra

Neyra

Mini*WIRšLA ::bila je extra serija, dok se glumacka ekipa nije pocela raspadati

slazem se

11Lud, zbunjen, normalan Empty Re: Lud, zbunjen, normalan Uto Jul 20, 2010 9:54 am

Veronica Sawyer

Veronica Sawyer
Prvi koraci
Prvi koraci

ne gleda domace serije ovo nikada nisam gledala

http://poet-world.darkbb.com

12Lud, zbunjen, normalan Empty Re: Lud, zbunjen, normalan Uto Jul 20, 2010 5:17 pm

MISA

MISA
MG mini fan
MG mini fan

Ne gledam

13Lud, zbunjen, normalan Empty Re: Lud, zbunjen, normalan Sre Jul 28, 2010 6:29 am

Minica

Minica
Novajlija
Novajlija

Nisam gledala.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Copyright © MiselGvozdenovicOfficial4um | Design by: *KeKaKeXy*[sahd] | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions