:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)

Join the forum, it's quick and easy

:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)
:: Misel Gvozdenovic official site ::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

1.krug 2.10 "MED I SLATKO GROZDJE"

+2
xixixixi
Kexy001[ami]
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

11.krug 2.10 "MED I SLATKO GROZDJE"  Empty 1.krug 2.10 "MED I SLATKO GROZDJE" Sub Okt 02, 2010 2:06 am

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

Veceras ce se nam Misel predstaviti pod rednim brojem 2. sa pesmom "Med i slatko grozdje" (Nikola Rokvic)

Ukoliko zelite glasati za njega uradite to na sledeci nacin.

*Srbija;ukucajte 2 i posaljite na 3333
*Slovenia;ukucajte 2 i posaljite na 6633
*Hrvatska;ukucajte 2 i posaljite na 66320
*Makedonija;ukucajte 2 i posaljite na 14741

*Austrija;ukucajte GRAND 2 i posaljite na 0900506506
*Francuska;ukucajte GRAND 2 i posaljite na 71004
*Svajcarska;ukucajte GRAND 2 i posaljite na 9292
*Svedska;ukucajte GRAND 2 i posaljite na 72702
*Deutschland;ukucajte GRAND 2 i posaljite na 52255




Poslednji put izmenio KEKA[ami] dana Čet Okt 07, 2010 4:02 am, izmenio ukupno 2 puta

21.krug 2.10 "MED I SLATKO GROZDJE"  Empty Re: 1.krug 2.10 "MED I SLATKO GROZDJE" Sub Okt 02, 2010 6:22 am

xixixixi

xixixixi

Ovako isforsirana reklama nekada nije dobra.
Gde god se okrenes slike, fan klubovi, sajtovi o Gvozdenom.
Momak je lep (sto je za osnovno glasacko telo ZG najbitnije), dobro peva, atraktivan je, kulturan ...
Treba malo usporiti sa ovakvom reklamom, jer se moze na kraju obiti o glavu kao bumerang!

31.krug 2.10 "MED I SLATKO GROZDJE"  Empty Re: 1.krug 2.10 "MED I SLATKO GROZDJE" Sub Okt 02, 2010 7:50 am

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

Koliko ja znam ovo je jedini i officialni site o Miselu...ne postoji vise sajtova.
A faceebook grupe su vec drugo,tu cu se slozit sa tobom da ih ima stvarno mnogo sto bi moglo na kraju imat kontra efekat. (nadam se da nece) Zato mi je i Misel rekao da ne reklamiramo ovaj site dok ne pocne takmicenje nego tek kad prodje prvo kolo,da narod sam cuje i vidi ko je on...pre toga je bzvz smarat narod.

Inace Off topic smo Hahaha

41.krug 2.10 "MED I SLATKO GROZDJE"  Empty Re: 1.krug 2.10 "MED I SLATKO GROZDJE" Sub Okt 02, 2010 10:32 am

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

1.krug takmicenja

*MED I SLATKO GROZDJE*

[You must be registered and logged in to see this link.]

1.muska grupa 2.10.2010



Poslednji izmenio KEKA[ami] dana Ned Okt 10, 2010 1:15 am, izmenjeno ukupno 1 puta

51.krug 2.10 "MED I SLATKO GROZDJE"  Empty Re: 1.krug 2.10 "MED I SLATKO GROZDJE" Sub Okt 02, 2010 12:46 pm

JOBAHA

JOBAHA

Crvenim 3 Sva sreca pa YouTube registruje IP adresu,pa se ne vidi koliko sam puta odgledala video!

Najbolja interpretacija,najlepsi glas i najlepsi on!

61.krug 2.10 "MED I SLATKO GROZDJE"  Empty Re: 1.krug 2.10 "MED I SLATKO GROZDJE" Ned Okt 03, 2010 2:26 am

xixixixi

xixixixi

Ne bih se slozila s tobom Jovana. Ipak je sinoc Petar (kao i obicno), iako promukao imao najbolju interpretaciju. Interpretacija podrazumeva odlican vokal i nacin na koji je pesma doneta (emocije). Petar zaista tu nema prmca (smesno ispada sto je on ponovo u takmicenju, to je kao kad doktora nauka vratis u osnovnu skolu). Ali ostavimo Petra. Vraticu se Miselu.
Lep je, ma najlepse musko koje se ikad pojavilo u Zvezdama Granda.
Sinoc je izvrsno otpevao Med i slatko grozdje, na svoj nacin. Siguno i zestoko.
Jedino sto se slazem sa zirijem, treba tu vise emocije.
Ne treba da se oseti samo tehnika vec i srce!
Ali ovo je tek prvi nastup. Verujem da ce Misel biti opusteniji i sve bolji i bolji!
Po meni, nakon prve grupe koju smo odgledali i odslusali, on je siguran putnik za finale, normalno pored Petra Mitica.

71.krug 2.10 "MED I SLATKO GROZDJE"  Empty Re: 1.krug 2.10 "MED I SLATKO GROZDJE" Ned Okt 03, 2010 4:02 am

JOBAHA

JOBAHA

Emocijee?? Ma cim sam ga videla ja sam dobila izliv emocija! :D

81.krug 2.10 "MED I SLATKO GROZDJE"  Empty Re: 1.krug 2.10 "MED I SLATKO GROZDJE" Ned Okt 03, 2010 5:56 am

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

Jovana ludaco hahahahaha Hahaha

91.krug 2.10 "MED I SLATKO GROZDJE"  Empty Re: 1.krug 2.10 "MED I SLATKO GROZDJE" Ned Okt 03, 2010 6:36 am

JOBAHA

JOBAHA

Crvenim 3 Opet izliv emocija! :D
Ovaj...da napisem i ja nesto sto nije u direktnoj vezi sa mojim emocijama. :D

@Xixixixi,
sto se reklame tice! Gde su ti silni sajtovi o,kako ti rece,Gvozdenom? Ja se svaki dan i vrtim i okrecem i nigde nisam srela te slike,fan clubove i nafurane reklame na koje ti imas zamerku. Bila bih jako srecna da jesam,jer mi je mnoogoo zao sto pre nisam cula i videla ovog decka! I moram ti reci da i prema tebi osecam posebnu vrstu emocija samo zbog jedne recenice koja je u potpuniosti tacna! "Lep je, ma najlepse musko koje se ikad pojavilo u Zvezdama Granda" toooooo

A sto se Petrucija tice,opet se slazem sa tobom! Vec je malo isfuran,doktor nauka u osnovnoj skoli!

101.krug 2.10 "MED I SLATKO GROZDJE"  Empty Re: 1.krug 2.10 "MED I SLATKO GROZDJE" Ned Okt 03, 2010 10:31 pm

xixixixi

xixixixi

Jovana, uspaljenice jedna, obuzdaj se....
Mislis da i meni nisu proradile emocije... jesu, al` se kontrolisem... (joj koje zubice ima Misel, da te gricne - mmmmmmm)...
Ja cu ovde ponoviti zahtev, molbu moderatoru da u biografiji napise sve dimenzije Miselove. ali bas sve!

Salu na stranu - Gvozdeni ima sve sto je potrebno za jednu zvezdu.

ps. Nemoj Pepija da mi dira neko, sa mnom ce da ima posla.

111.krug 2.10 "MED I SLATKO GROZDJE"  Empty Re: 1.krug 2.10 "MED I SLATKO GROZDJE" Pon Okt 04, 2010 12:56 am

mishela.*

mishela.*
Tek registrovan/a
Tek registrovan/a

Prelepo je otpevao i to..slazem se da je Petar bio odlican, ali na Petra smo navikli, Misel je nov :DD Kako mu je Marina rekla "dobro se zoves" haha spiceno

http://www.sexandthecity.bigforumpro.com

121.krug 2.10 "MED I SLATKO GROZDJE"  Empty Re: 1.krug 2.10 "MED I SLATKO GROZDJE" Pon Okt 04, 2010 3:34 am

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

xixixixi ::
Ja cu ovde ponoviti zahtev, molbu moderatoru da u biografiji napise sve dimenzije Miselove. ali bas sve!

Salu na stranu - Gvozdeni ima sve sto je potrebno za jednu zvezdu.

ps. Nemoj Pepija da mi dira neko, sa mnom ce da ima posla.
Zahtev primljen Hahaha
Objavit cu ove dane kratku biografiju i licnu kartu. Keeez

A sto se tice prvog nastupa objasnio je sve,dok su se neki mucili da izdrze do kraja on laganice,iz sale odpevao...bez imalo napora,bez jednog falsa,savrseno...sve pohvale. Zao mi samo sto nije mustuluk odpevao. Inace uopste ne slusam Harisa (ne volim takve glasove) ali mustuluk pesmu sam zavolela upravo zbog Misela.

131.krug 2.10 "MED I SLATKO GROZDJE"  Empty Re: 1.krug 2.10 "MED I SLATKO GROZDJE" Sub Okt 30, 2010 11:18 pm

Maša.*

Maša.*
Prvi koraci
Prvi koraci

Lepo je odpevao:)

http://andrijamarkovic.forummotion.com/forum.htm

141.krug 2.10 "MED I SLATKO GROZDJE"  Empty Re: 1.krug 2.10 "MED I SLATKO GROZDJE" Sre Feb 02, 2011 7:26 am

Duska*

Duska*
Administator
Administator

No.1! Keeez Pepi je naravno odlican, ali Misel je bukvalno zasenio sve takmicare, a i takmicarke Pevam

P.S. Veliki CMOK za moju dragu prijateljicu Kexy!

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Copyright © MiselGvozdenovicOfficial4um | Design by: *KeKaKeXy*[sahd] | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions