:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)

Join the forum, it's quick and easy

:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)
:: Misel Gvozdenovic official site ::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Otvorena vrata

+4
Suzy
Vladimir
AjrinLuV
Darkness Seeker
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Otvorena vrata Empty Otvorena vrata Pet Jul 09, 2010 11:08 pm

Darkness Seeker

Darkness Seeker
Tek registrovan/a
Tek registrovan/a

[You must be registered and logged in to see this image.]

Verovatno najbolji domaći sitkom svih vremena!


Autori serije Biljana Srbljanović i Miloš Radović i odlična glumačka ekipa predvođena Vesnom Trivalić, Bogdanom Diklićem, Milanom Gutovićem, Nikolom Đuričkom i ostalima zaslužni su za jedan od najboljih domaćih sitkoma svih vremena.

Katarina Anđelić zvana Cakana (Vesna Trivalić) je samohrana majka i soficistirani umetnik, radi skulture i ostale post-moderne instalacije. Živi u luksuznom aparatmanu sa svojim bratom Svetislavom zvanim Bata (Bogdan Diklić), koji je stalno u nekom biznisu, pokušavajući da se obogati, uprkos specifičnoj situaciji u tadašnjoj SRJ (hiper-inflacija, sankcije, itd).



Cakanina kćerka Milica (Sofija Jović) je opsednuta politikom, filozofijom i sociologijom sa soficistiranim smislom za humor. Sin Vojkan (Nikola Đuričko) je fin dečko, uvek spreman da pomogne svom ujaku Bati, ali je usput i izraženi hiphondar. Tu je takođe i Batina kćerka Ana (Bojana Maljević),koja je provela detinjstvo u SAD. Ona je malo muškobanjasta, divlja i neumorna, luda za motociklima. U suštini, veoma senzitivna.

Sa druge strane, Cakanin bivši muž, Dragoslav (Milan Gutović) na sve načine pokušava da se joj se vrati, jer je i dalje voli. Voli i ona njega, ali ne može da mu oprosti neverstvo….

Autori: Biljana Srbljanović i Miloš Radović
Otvorena vrata, 1994.
Ukupno 34 epizode

Uloge: Vesna Trivalić, Bogdan Diklić, Milan Gutović, Sofija Jović, Zoran Cijanović, Bojana Maljević, Branimir Brstina;

2Otvorena vrata Empty Re: Otvorena vrata Pon Jul 19, 2010 6:06 am

AjrinLuV

AjrinLuV
Novajlija
Novajlija

Nije losa

http://www.gossipforum.org

3Otvorena vrata Empty Re: Otvorena vrata Pon Jul 19, 2010 7:18 am

Vladimir

Vladimir
Prvi koraci
Prvi koraci

Aaa serija za sva vremena :))) oboozaavam ihh :))) imam skoro sve epidozde i ima samo dve, tri koje su dosadne ostale suu ahahaha da umres od smeha :P

http://ivanaselakov.forumotion.com/

4Otvorena vrata Empty Re: Otvorena vrata Pon Jul 19, 2010 7:32 am

Suzy

Suzy
Novajlija
Novajlija

Gledala sam nešto malo....Nije loša...

5Otvorena vrata Empty Re: Otvorena vrata Uto Jul 20, 2010 5:17 pm

MISA

MISA
MG mini fan
MG mini fan

Super je..

6Otvorena vrata Empty Re: Otvorena vrata Sre Jul 21, 2010 2:34 am

*|Pain of love|*

*|Pain of love|*
Prvi koraci
Prvi koraci

Dobra je serija.
Mada je znam napamet :p

7Otvorena vrata Empty Re: Otvorena vrata Sre Jul 28, 2010 6:30 am

Minica

Minica
Novajlija
Novajlija

Gledala sam je i znam je napamet :P

8Otvorena vrata Empty Re: Otvorena vrata Pon Avg 02, 2010 6:45 am

Nensy

Nensy

Dobra je,najjaci lik mi je Cakana... :D

9Otvorena vrata Empty Re: Otvorena vrata Sre Avg 18, 2010 9:17 am

Vladimir

Vladimir
Prvi koraci
Prvi koraci

aha i komsinica :)))

http://ivanaselakov.forumotion.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Copyright © MiselGvozdenovicOfficial4um | Design by: *KeKaKeXy*[sahd] | Hosted by: Forumotion

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions