:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)

Join the forum, it's quick and easy

:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)
:: Misel Gvozdenovic official site ::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Moja desna ruka (Show Seke Aleksić)

+8
Marko
Veronica Sawyer
Mini*WIRšLA
Gagakoh
Suzy
AjrinLuV
TheCyrusOne
Kexy001[ami]
12 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Moja desna ruka (Show Seke Aleksić) Empty Moja desna ruka (Show Seke Aleksić) Sre Jul 14, 2010 12:46 pm

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

Takmičenje je završeno, kakvi su vaši utisci, da li ste očekivali nešto više?!

2Moja desna ruka (Show Seke Aleksić) Empty Re: Moja desna ruka (Show Seke Aleksić) Pon Jul 19, 2010 8:16 am

TheCyrusOne

TheCyrusOne
Prvi koraci
Prvi koraci

Xm... po meni je sasvim ok...
barem je bolje od one farmetine..
Ovo je jedan normalan i pristojan show :P

3Moja desna ruka (Show Seke Aleksić) Empty Re: Moja desna ruka (Show Seke Aleksić) Pon Jul 19, 2010 8:20 am

AjrinLuV

AjrinLuV
Novajlija
Novajlija

ne volim.

http://www.gossipforum.org

4Moja desna ruka (Show Seke Aleksić) Empty Re: Moja desna ruka (Show Seke Aleksić) Pon Jul 19, 2010 8:23 am

Suzy

Suzy
Novajlija
Novajlija

Gledala sam pomalo,i nimalo mi se ne sviđa ta ideja da se sav svoj život iznese na pladnju milionskom auditorijumu,kao ni traženje "asistetna od zlata" preko TV-a....

5Moja desna ruka (Show Seke Aleksić) Empty Re: Moja desna ruka (Show Seke Aleksić) Pon Jul 19, 2010 10:15 pm

Gagakoh

Gagakoh
Novajlija
Novajlija

Suzy ::Gledala sam pomalo,i nimalo mi se ne sviđa ta ideja da se sav svoj život iznese na pladnju milionskom auditorijumu,kao ni traženje "asistetna od zlata" preko TV-a....

6Moja desna ruka (Show Seke Aleksić) Empty Re: Moja desna ruka (Show Seke Aleksić) Uto Jul 20, 2010 8:08 am

Mini*WIRšLA

Mini*WIRšLA
Tek registrovan/a
Tek registrovan/a

fiin je šou.

http://www.ladygagabalkan.com

7Moja desna ruka (Show Seke Aleksić) Empty Re: Moja desna ruka (Show Seke Aleksić) Uto Jul 20, 2010 8:12 am

Veronica Sawyer

Veronica Sawyer
Prvi koraci
Prvi koraci

mnogo jadno, meni bar

http://poet-world.darkbb.com

8Moja desna ruka (Show Seke Aleksić) Empty Re: Moja desna ruka (Show Seke Aleksić) Uto Jul 20, 2010 9:20 am

Marko

Marko
Prvi koraci
Prvi koraci

AjrinLuV ::ne volim.

9Moja desna ruka (Show Seke Aleksić) Empty Re: Moja desna ruka (Show Seke Aleksić) Uto Jul 20, 2010 4:38 pm

MISA

MISA
MG mini fan
MG mini fan

NIsam gledao

10Moja desna ruka (Show Seke Aleksić) Empty Re: Moja desna ruka (Show Seke Aleksić) Pet Jul 23, 2010 3:24 am

*|Pain of love|*

*|Pain of love|*
Prvi koraci
Prvi koraci

Nisam gledala..
Ne volim Seku pa onda nisam gledala :p

11Moja desna ruka (Show Seke Aleksić) Empty Re: Moja desna ruka (Show Seke Aleksić) Sre Jul 28, 2010 7:23 am

Minica

Minica
Novajlija
Novajlija

Ok je, moze bolje ;)

12Moja desna ruka (Show Seke Aleksić) Empty Re: Moja desna ruka (Show Seke Aleksić) Pon Avg 02, 2010 6:53 am

Nensy

Nensy

Pogledala sam poneku epizodu,i nimalo mi se nije dopalo.Totalno nezanimljivo,bolje neka se drzi onoga sto ume da radi...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» Seka Aleksić
» Mirjana Aleksic

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Copyright © MiselGvozdenovicOfficial4um | Design by: *KeKaKeXy*[sahd] | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions