:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)

Join the forum, it's quick and easy

:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)
:: Misel Gvozdenovic official site ::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Vase sugestije

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Vase sugestije Empty Vase sugestije Sre Sep 08, 2010 10:41 am

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

Sta,da peva? Sta,da obuce? Itd.

2Vase sugestije Empty Re: Vase sugestije Pon Sep 13, 2010 12:38 am

AMELIJA

avatar

:D

3Vase sugestije Empty Re: Vase sugestije Ned Okt 03, 2010 6:58 am

JOBAHA

JOBAHA

Slusajuci "Mustuluk" primetila sam ono "pogresila",a pesma je pisana sa "pogrijesila". Mislim da je ovde samo mali peh u pitanju,jer je Miselovo "zauvijek" isto kao Harisovo i to mi se jako svidja! Dakle,moja sugestija je: Samo tako nastavi i bez convertovanja,molim! Keeez srce

4Vase sugestije Empty Re: Vase sugestije Ned Okt 03, 2010 10:20 am

mishela.*

mishela.*
Tek registrovan/a
Tek registrovan/a

Moram da kazem da sam sinoc prvi put videla Misela na tv-u i kad sam ga cula ja sam otkunula. Keeez Ja sam inace jako romanticna i kad sam mu videla oci kako se cakle sva sam se najezila :D Naravno da sam glasala za njega i kad sam cula da ide na crvenu stolicu malo sam se shlognula.xD Misel, samo da znas, do kraja smo uz tebe ^^ srce

http://www.sexandthecity.bigforumpro.com

5Vase sugestije Empty Re: Vase sugestije Ned Okt 03, 2010 10:40 pm

xixixixi

xixixixi

Misel, ko te je oblacio za subotnji nastup?
Svaka cast, ekstra, s ukusom.
Ja ne sumnjam u to da ces uvek biti skockan, jedino ako budes imao problema sa svlacenjem, evo ja se javljam da ti pomognem.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Copyright © MiselGvozdenovicOfficial4um | Design by: *KeKaKeXy*[sahd] | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions