:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)

Join the forum, it's quick and easy

:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)
:: Misel Gvozdenovic official site ::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Komentari na LOOK/izgled foruma

+4
JOBAHA
mishela.*
Vesna
Kexy001[ami]
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Komentari na LOOK/izgled foruma Empty Komentari na LOOK/izgled foruma Sub Sep 11, 2010 11:27 pm

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

Da li vam se dopada trenutni Look foruma? Sta da dodam,oduzmem,promenim...?

Komentarisite...

2Komentari na LOOK/izgled foruma Empty Re: Komentari na LOOK/izgled foruma Sre Sep 29, 2010 7:47 am

Vesna

Vesna
Administator
Administator

Fenomenalno Keka,pravi si majstor za izradu sajtova,forum je prelep grupni hug2

3Komentari na LOOK/izgled foruma Empty Re: Komentari na LOOK/izgled foruma Ned Okt 03, 2010 10:13 am

mishela.*

mishela.*
Tek registrovan/a
Tek registrovan/a

Look je odlicno uradjen, al nije dobro iskodiran.:)
Ali dobro ^^

http://www.sexandthecity.bigforumpro.com

4Komentari na LOOK/izgled foruma Empty Re: Komentari na LOOK/izgled foruma Ned Okt 03, 2010 10:30 am

JOBAHA

JOBAHA

Keka,imam komentar u vezi sa ovim fotkama. Mislim da Misel ima i lepsih!
Ali svejedno,ja dobijam izlive emocija i ove kad vidim! Crvenim 3 :D

5Komentari na LOOK/izgled foruma Empty Re: Komentari na LOOK/izgled foruma Ned Okt 03, 2010 10:37 am

mishela.*

mishela.*
Tek registrovan/a
Tek registrovan/a

A sta fali, vidi kako ima lep osmeeeh. Crvenim 3

http://www.sexandthecity.bigforumpro.com

6Komentari na LOOK/izgled foruma Empty Re: Komentari na LOOK/izgled foruma Ned Okt 03, 2010 10:38 am

JOBAHA

JOBAHA

Moje misljenje je da ima lepsih slika. To je sve!

7Komentari na LOOK/izgled foruma Empty Re: Komentari na LOOK/izgled foruma Ned Okt 03, 2010 10:41 am

mishela.*

mishela.*
Tek registrovan/a
Tek registrovan/a

Oke, oke..:S Sta odma' vices..xD Ja sam samo rekla da ima divan osmeh na slici.:)

http://www.sexandthecity.bigforumpro.com

8Komentari na LOOK/izgled foruma Empty Re: Komentari na LOOK/izgled foruma Ned Okt 03, 2010 10:42 am

JOBAHA

JOBAHA

Ja vicem?? Gde ti vidis velika slova?? To je samo konstatacija! mir

9Komentari na LOOK/izgled foruma Empty Re: Komentari na LOOK/izgled foruma Ned Okt 03, 2010 10:44 am

mishela.*

mishela.*
Tek registrovan/a
Tek registrovan/a

Ma strasna si. Keeez ae da ne spamujemo ;)

http://www.sexandthecity.bigforumpro.com

10Komentari na LOOK/izgled foruma Empty Re: Komentari na LOOK/izgled foruma Ned Okt 03, 2010 11:13 pm

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

JOBAHA ::Keka,imam komentar u vezi sa ovim fotkama. Mislim da Misel ima i lepsih!
Ali svejedno,ja dobijam izlive emocija i ove kad vidim! Crvenim 3 :D

Naravno da ima ali kad sam ja pravila ovaj site imala sam samo 5-6 fotki (ne studijskih,sa obicnim aparatom uradjene) na raspolaganju,nije imao vise fotki. Kad sam vec uradila site kroz sedmicu dana stiglo brdo fotki. Reko e *ebiga sad. Hahaha
Kad uhvatim vremena cu se bacit na posao i stavit nove slike na logo.
Koje bi voleli da stavim?

11Komentari na LOOK/izgled foruma Empty Re: Komentari na LOOK/izgled foruma Pon Okt 04, 2010 3:53 am

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

mishela.* ::Look je odlicno uradjen, al nije dobro iskodiran.:)
Ali dobro ^^
Hvala
Ma,da ima tu nekoliko greska al sve cu ja to ispravit ne brini.Jakoooo sam se zeznula sa backgroundom,sto sam stavila vise boja do sredine (htela da bude fensi)...trebala sam samo gore na logo a dole jednu boju.
Dno je u drugooj boji i kad se "skrci" forum,izgleda nikako haha.

12Komentari na LOOK/izgled foruma Empty Re: Komentari na LOOK/izgled foruma Pon Okt 04, 2010 3:57 am

JOBAHA

JOBAHA

Keko,meni se svidja background,a sto se slika tice,cekaj da napravim spisak! :D

13Komentari na LOOK/izgled foruma Empty Re: Komentari na LOOK/izgled foruma Pon Okt 04, 2010 4:24 am

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

Pa i meni...al cu ga morat zamenit i stavit jednobojnog :(
Vidis kad posaljes poruku kako se ruzno preljevaju boje zbog toga,dno foruma koje je u drugoj boji skoci na vrh i izgleda nikako.
Evo upravo pravim novi background tj.ispravljam ovaj sto sad stoji.

Ae pa posalji,da promenim onda i logo malo hehe.

14Komentari na LOOK/izgled foruma Empty Re: Komentari na LOOK/izgled foruma Pon Okt 04, 2010 4:34 am

JOBAHA

JOBAHA

[You must be registered and logged in to see this image.]

Neke od najlepsih Miselovih fotkica,po mom misljenju! srce

15Komentari na LOOK/izgled foruma Empty Re: Komentari na LOOK/izgled foruma Pon Okt 04, 2010 4:37 am

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hocu ovu sedmuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Crvenim 3
Mozes je postavit u [You must be registered and logged in to see this link.]

16Komentari na LOOK/izgled foruma Empty Re: Komentari na LOOK/izgled foruma Pon Okt 04, 2010 4:43 am

JOBAHA

JOBAHA

Keko,7?? Zavisi kako brojis! :D Ae,jos koji detalj!

17Komentari na LOOK/izgled foruma Empty Re: Komentari na LOOK/izgled foruma Pon Okt 04, 2010 4:57 am

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

Sa leve strane sa vrha pocni brojat haha...
Vise detalja...um zadnja slika sa desne e ova kraj nje gde je u sivom odelu i nabacio zaebani pogled. :D

18Komentari na LOOK/izgled foruma Empty Re: Komentari na LOOK/izgled foruma Pon Okt 04, 2010 5:04 am

JOBAHA

JOBAHA

Done! :D

19Komentari na LOOK/izgled foruma Empty Re: Komentari na LOOK/izgled foruma Pon Okt 04, 2010 5:18 am

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

Tenkju veri mač srce
Kako ima lepu cokoladnu bojuuuuu :D

20Komentari na LOOK/izgled foruma Empty Re: Komentari na LOOK/izgled foruma Sub Okt 09, 2010 7:07 am

Mrs.DiCaprio

Mrs.DiCaprio
Moderator
Moderator

Aaa Kekaa, preprepresavrsen!! Kao i uvek!!! <33333333

21Komentari na LOOK/izgled foruma Empty Re: Komentari na LOOK/izgled foruma Sub Okt 30, 2010 11:16 pm

Maša.*

Maša.*
Prvi koraci
Prvi koraci

Lep je look :)

http://andrijamarkovic.forummotion.com/forum.htm

22Komentari na LOOK/izgled foruma Empty Re: Komentari na LOOK/izgled foruma Pon Jan 31, 2011 5:59 am

Mouse

Mouse
Administator
Administator

Novi LOOK je super...

23Komentari na LOOK/izgled foruma Empty Re: Komentari na LOOK/izgled foruma Sub Jul 02, 2011 11:57 pm

Belosvitac

Belosvitac

Ovaj, ja navratio tek sad.. xD
Skin je izvanrendan, svaka čast! :D

http://charmed-magic.my-free-forums.com

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Copyright © MiselGvozdenovicOfficial4um | Design by: *KeKaKeXy*[sahd] | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions