:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)

Join the forum, it's quick and easy

:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)
:: Misel Gvozdenovic official site ::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Prison Break

+4
Gagakoh
Suzy
Chuck
Darkness Seeker
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Prison Break Empty Prison Break Pet Jul 09, 2010 10:28 pm

Darkness Seeker

Darkness Seeker
Tek registrovan/a
Tek registrovan/a

[You must be registered and logged in to see this image.]

Bekstvo iz zatvora (engl. Prison Break) je američka TV serija, čija je prva epizoda premijerno prikazana na Foksu 29. avgusta 2005. i koju je pratilo više od 10,5 miliona gledalaca.

Televizija „Foks“, na kojoj se serija emituje za američko tržište, nije zabeležila ovakav uspeh još od 1998, kada su emitovane „Melrouz Plejs“ i „Ali Mekbil“. Popularnosti ove serije najviše doprinosi jedinstvena „serijalizovana“ struktura radnje, kao i činjenica da se malo koja televizijska serija zaista snimala u zatvoru. Uspeh i priznanja koje je ovo ostvarenje dobilo kao „zatvorska drama“ ponovo su pobudili interesovanje publike za ovaj žanr. Ova serija je napeta drama koja govori o čoveku osuđenom na smrt za zločin koji nije počinio i o njegovom bratu koji je smislio savršen plan za njegovo bekstvo iz zatvora. Ova intrigantna serija u svakoj epizodi otkriva uvek nove detalje.

Seriju je napisao Pol Šering, a proizvela je Adelstein-Parouse Productions u saradnji sa Original Television i televizijom „Foks“. Muziku je komponovao Nemac, iranskog porekla, Ramin Đavadi, koji je bio nominovan za nagradu Emija 2006. Ideja za seriju predstavljena je producentima Foksa 2003. godine, ali tada nije prihvaćena jer serija, navodno, nije imala potencijal za dugoročno prikazivanje. Posle nekog vremena, ponovo je bila razmatrana mogućnost snimanja desetodelne mini serije, za koju su bili zainteresovani Stiven Segal i Brus Vilis. Ipak, mini serija nije realizovana. Zbog popularnosti serija „24“ (2001) i „Izgubljeni“ (2004), producenti su promenili odluku i podržali snimanje serije.

Bilo je planirano da se snimi svega dva serijala (44 epizode) ali je zbog velikog interesovanja snimljen i treći. On se emitovao od 17. septembra 2007. u SAD, a završio se 18. februara 2008. Četvrtu sezonu je napisao Dominik Persel. Ona predviđa da se nastavi serija kako je u trećem serijalu prestala. Kompanija „Foks“ tj. TV Guide je i zvanično potvrdila snimanje četvrtog serijala gde će se prema njihovim rečima Dr Sara Tankredi vratiti u seriju iako se mislilo da je tragično izgubila život u trećem serijalu. Lokacija četvrtog serijala će biti Los Anđeles.

Za područje Srbije „Bekstvo iz zatvora“ se emituje na RTS-u. Nakon prikazivanja prve dve sezone usledila je pauza u emitovanju. Početkom 2009. godine biće ponovo prkazane prva i druga sezona radnim danima u 21:00 na prvom programu RTS-a, a posle toga treća i četvrta sezona nedeljom u starom terminu, od 23:00.

Broj sezona: 4 (2005 - 2009)
Broj epizoda: 81
Status: Završena

2Prison Break Empty Re: Prison Break Pon Jul 19, 2010 6:06 am

Chuck

Chuck
Tek registrovan/a
Tek registrovan/a

Super mi je ova serija.. Sucre mi je bio najbolji i Gretchen isto..

3Prison Break Empty Re: Prison Break Pon Jul 19, 2010 7:35 am

Suzy

Suzy
Novajlija
Novajlija

Ne volim.

4Prison Break Empty Re: Prison Break Pon Jul 19, 2010 10:03 pm

Gagakoh

Gagakoh
Novajlija
Novajlija

Super je serija!Ne svidja mi se kako se zavrsila, ali nema veze..Gretchen je bila super :D

5Prison Break Empty Re: Prison Break Uto Jul 20, 2010 5:21 pm

MISA

MISA
MG mini fan
MG mini fan

Super je..

6Prison Break Empty Re: Prison Break Sre Jul 21, 2010 2:36 am

*|Pain of love|*

*|Pain of love|*
Prvi koraci
Prvi koraci

Extra je serija.
Kraj mi se nikako ne svidja ^^
Kvari utisak o celoj seriji.

7Prison Break Empty Re: Prison Break Sre Jul 28, 2010 6:30 am

Minica

Minica
Novajlija
Novajlija

Super je serija, mada sam odgledala samo nekoliko epizoda. Moja ortakinja je zaludjena [ bila xD ] sa ovom serijom :D

8Prison Break Empty Re: Prison Break Pon Avg 02, 2010 7:45 am

Stefy

Stefy
Tek registrovan/a
Tek registrovan/a

Extra serija, moja najomiljenija. Omiljeni lik mi je Michael.

http://http//www.Elizabeth-Gutierrez.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» Day Break 2006

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Copyright © MiselGvozdenovicOfficial4um | Design by: *KeKaKeXy*[sahd] | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions