:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)

Join the forum, it's quick and easy

:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)
:: Misel Gvozdenovic official site ::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Seka Aleksić

+4
Mini*WIRšLA
Vladimir
Kexy001[ami]
Milica
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Seka Aleksić Empty Seka Aleksić Čet Jul 15, 2010 10:54 am

Milica

Milica
Srce kad poludi
Srce kad poludi

[You must be registered and logged in to see this image.]


Svetlana Seka Aleksić (Zvornik 23. april 1981) je srpska turbo-folk pevačica. Ona je snimila sve njene albume u Srbiji koji su popularni i na prostoru bivše Jugoslavije. Nastupa širom Evrope, uglavnom u gradovima sa srpskom dijasporom gde ima brojne fanove. Ima i srpsko i bosansko državljanstvo.

Biografija


Rođena je 23. aprila 1981. godine, u Zvorniku, u Republici Srpskoj kao dete majke Ibrime i oca Milorada. Seka je odrastala uz brata Nećka u zvorničkom naselju Srpska Varoš. Njen otac je radio kao vozač, a majka je bila zaposlena u fudbalskom klubu Drina. Roditelji su joj se kasnije razveli i ona je nastavila da živi sa majkom. Pohađala je osnovnu školu „Mitar Trifunović Učo“ u Zvorniku. Dva meseca pre završetka četvrtog razreda, sa bratom i majkom izbegla u Banju Koviljaču, gde je završila četvrti razred osnovne škole da bi se nakon godinu dana preselili u Lipolist, kraj Šapca. Posle završenog osnovnog obrazovanja upisala je Srednju poljoprivrednu školu u Šapcu, ali ju je zbog lošeg uspeha napustila 1996. godine i posvetila se svojoj pevačkoj karijeri, preuzevši teret hranioca porodice. Završila je kurs za frizera. Počela je da peva Cecine pesme u kafićima dok nije postala poznata. Preselila se u Švajcarsku na dve godine da bi ubrzala karijeru u klubovima i diskotekama. Posle Švajcarske se preselila u Bijeljinu i nastupala na festivalu u Ćupriji gde je upoznala budućeg muža. Međutim, posle kratkog vremena, Seka i njen muž su se razveli i ubrzo je našla novog dečka i menadžera, Zorana. U početku, kao folk pevačica dijaspore, imala je poteškoća u pronalaženju koncerata širom Evrope, posebno u Švedskoj, zbog njenog bosansko-srpskog porekla. Danas, zbog svoje popularnosti, Seka se može videti u mnogim velikim gradovima Evropske unije.

Seka je imala značajnu ulogu u srpskom filmu “Mi nismo anđeli 3”, kao “Smokvice”, devojke Turbo-folk zvezde. Uloga je prvo ponuđena hrvatskoj pevačici Severini, ali ona ju je odbila zbog zakazivanja sukoba.

Od nastupa 2002. na muzičkom festivalu u Ćupriji, koji je bio njen prvi veći nastup kao pevačice, nastavila je da živi i radi u Srbiji sa svojim dečkom, poznatim srpskim menadžerom i producentom, Zoranom Kovačević i svojim kućnim ljubimcem, čivavom Cezarom. Posle prvih javnih nastupa, ljudi su je videli kao novu, savremenu, srpsko-bosansku folk pevačicu.

Seka ima svoju liniju odeće pod nazicom “Rich Bitch” koja je objavljena u isto vreme kad i njen treći album Dođi i uzmi me. Njena druga linija odeće pod nazivom “Queen” izdata je nakon izlaska njenog četvrtog albuma Kraljica jeseni 2007. Seka je raskinula sa njenim dečkom i menadžerom s kojim je bila u vezi 5 godina. Seka i Zoran su potvrdili njihov raskd u novinama i rekli su da ostaju prijatelji kao i da će on nastaviti da bude Sekin menadžer. Seka je našla novog dečka, Mladena Radulovića i preselila se iz njenog stana u Sremskoj Mitrovici u Beograd. U maju 2009. raskinula je s njim. Oktobra iste godine verila sa Veljkom Piljikićem, a decembru je izdala svoj peti album Slučajni partneri koji je pratio novi imidž.


Diskografija

* Idealno tvoja (2002)
* Balkan (2003)
* Dođi i uzmi me (2005)
* Kraljica (2007)
* Slučajni partneri (2009)

Nagrade

* 2002. — Najbolji scenski nastup u Banja Luci
* 2002. — „Zlatni mikrofon“, folk otkriće, Banja Luka
* 2003. — „Zlatni mikrofon“, pevačica godine
* 2003. — „Melco“, najbolja pesma godine
* 2004. — „Zlatni melos“
* 2005. — „Revija beogradski pobednik“, folk pevačica godine, album godine
* 2009. - „Story Awards 2009“, humanitarni potez godine

2Seka Aleksić Empty Re: Seka Aleksić Pon Jul 19, 2010 7:14 am

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

Kraljica...Moja miljenica... :D

3Seka Aleksić Empty Re: Seka Aleksić Pon Jul 19, 2010 7:26 am

Vladimir

Vladimir
Prvi koraci
Prvi koraci

Volim njene pesme, ona mi je onako.. nekad ok nekad ne!

http://ivanaselakov.forumotion.com/

4Seka Aleksić Empty Re: Seka Aleksić Pon Jul 19, 2010 8:26 am

Mini*WIRšLA

Mini*WIRšLA
Tek registrovan/a
Tek registrovan/a

mrzim je ne podnosim je.
jedino dobro kod nje je fizura, ona sa cickama i veljko xD

http://www.ladygagabalkan.com

5Seka Aleksić Empty Re: Seka Aleksić Pon Jul 19, 2010 8:34 am

TheCyrusOne

TheCyrusOne
Prvi koraci
Prvi koraci

Meni je on ok, volim to sto je barme HUMANA, a ne kao one takozvane dive...

6Seka Aleksić Empty Re: Seka Aleksić Pon Jul 19, 2010 8:38 am

Mini*WIRšLA

Mini*WIRšLA
Tek registrovan/a
Tek registrovan/a

ma fina je onaa.xDDD
onako one trepavice su lolčina xD

http://www.ladygagabalkan.com

7Seka Aleksić Empty Re: Seka Aleksić Pon Jul 19, 2010 8:40 am

TheCyrusOne

TheCyrusOne
Prvi koraci
Prvi koraci

Ok ako je ti ne podnosis ne misle tako svi, ja sam rekla svoje misljenje, niti sam ljubitelj tih pesama niti icega...
volim je samo zato sto je humana.
a i zena po necemu mora da se izdvaja ako je celebrity :P

8Seka Aleksić Empty Re: Seka Aleksić Pon Jul 19, 2010 8:43 am

Suzy

Suzy
Novajlija
Novajlija

Ne slušam,ali mislim da je kao osoba sasvim OK...

9Seka Aleksić Empty Re: Seka Aleksić Pon Jul 19, 2010 7:30 pm

Mini*WIRšLA

Mini*WIRšLA
Tek registrovan/a
Tek registrovan/a

Ta$ha ::Ok ako je ti ne podnosis ne misle tako svi, ja sam rekla svoje misljenje, niti sam ljubitelj tih pesama niti icega...
volim je samo zato sto je humana.
a i zena po necemu mora da se izdvaja ako je celebrity :P

ne podnosim je, a gledam desnu ruku xDDD :happy:

http://www.ladygagabalkan.com

10Seka Aleksić Empty Re: Seka Aleksić Sre Jul 28, 2010 8:34 am

Minica

Minica
Novajlija
Novajlija

Realno, ima dobre pesme, ali je ruzna i debela. Al dobro pesme su joj pobeda :P

11Seka Aleksić Empty Re: Seka Aleksić Sub Okt 30, 2010 11:39 pm

Maša.*

Maša.*
Prvi koraci
Prvi koraci

Obozavam je:)
I njene pesme:)

http://andrijamarkovic.forummotion.com/forum.htm

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Copyright © MiselGvozdenovicOfficial4um | Design by: *KeKaKeXy*[sahd] | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions