:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)

Join the forum, it's quick and easy

:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)
:: Misel Gvozdenovic official site ::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Bad Boys (duology)

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Bad Boys (duology) Empty Bad Boys (duology) Sub Sep 11, 2010 12:04 pm

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

Sigurno ste vec gledali ovu duologiju...meni je omiljena action-comedy/criminal/thriler duology. Lawrence & Smith perfect spoj 8) Ne mozes bit ozbiljan dok ih gledas,ja sam se isplakala od smeha. Jedva cekam treci deo koji,ce sad jednom pocet snimat.

[You must be registered and logged in to see this image.]

................................................................................
Jedna od mojih omiljenih scena iz 2.dela
Ova scena me iznova i iznova ubije.



Drugi deo mi je malo bolji od prvog...ima vise akcije i smesnih scena;Kao ona kad traze drogu u lesevima,scena sa pacovima,kad idu kod sv.sefa,scena u trgovini...i jos i jos.

Ako jos niste gledali obavezno je skinite i odgledajte nece vam bit zao ismejat cete se kao ludi.
Ja samo kad se setim te dulogije placem od smeha a odgledala sam je najmanje 10x i jos uvek mi nije dosta.

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Copyright © MiselGvozdenovicOfficial4um | Design by: *KeKaKeXy*[sahd] | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions