:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)

Join the forum, it's quick and easy

:: Misel Gvozdenovic official site ::
Dobrodosli na prvi,jedini,najbolji official fan site mladog pevaca Misela Gvozdenovica.

REGISTRUJTE SE kako biste mogli pristupiti kompletnom sadrzaju foruma!(videti slike,snimke,download.itd)
:: Misel Gvozdenovic official site ::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Supernatural

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Supernatural Empty Supernatural Sub Sep 11, 2010 12:14 pm

Kexy001[ami]

Kexy001[ami]
Administator
Administator

[You must be registered and logged in to see this image.]

U glavnoj ulozi su braca Dean (Jensen Ackles) i Sam Winchester (Jared Padalecki) koji su u ranoj mladosti izgubili majku u creepy okolinama,nj.tata John je zato posvetio svoj zivot trazeci demona koji je zakrivio smrt njegove zene i pretvorio Dean-a i Sam-a u prave vojnike,lovce na paranormalne sile,poput demona,duhova,vampira itd. Sam nije hteo takav zivot zato je napustio porodicu otisao negde daleko resio,da se ne vrati vise....sve dok se jednoga dana nije pojavio nj.brat Dean pred nj.vratima i saopstio mu strasnu vest,da se nj.otac jos uvek nije vratio sa lova. I tako skupe snage i pocinje trazenje oca kad ga nadju vec je prekasno zato nastave sa njegovim dobrim delom. Resavaju neduzne ljude od mracnih sila,sila tame.

Serija ima ukupno 6.sezona.


Jos jedna prejaka paranormalna serija koja vredi,da se gleda.

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Copyright © MiselGvozdenovicOfficial4um | Design by: *KeKaKeXy*[sahd] | Hosted by: Forumotion

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions